Září

Nový školní rok, nová třída. A i když je září teprve prvním školním měsícem, ani trochu jsme v ní nezaháleli. Aby se nám všem ve třídě líbilo, hned jsme si začali vytvářet novou výzdobu, malovali jsme a tvořili. Také jsme si stanovili a odsouhlasili pravidla naší třídy. Zvládli jsme i spoustu akcí. Např. ukázku výcviku dravců, besedu s městskou policií, program Zahrada pohádek a chutí, výukový program na farmě Apolenka a návštěvu Městského útulku Pardubice. A co nám přinese říjen? To se teprve uvidí….

Mgr. Andrea Suchá

Vytváříme pravidla naší třídy